|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
GENMAC G6000E ATS - Генератор 6 кВт
Це версія з інтегрованою панеллю ATS електрогенератора GENMAC G6000E ATS, яка дозволяє автоматично запускати генератор у разі збою електроживлення. GENMAC G6000E ATS – це електрогенератор відомого італійського бренду GENMAC , який має вищу якість порівняно з напівпрофесійними генераторами, оснащений 4-тактним двигуном RATO потужністю 15 к. с. і об’ємом 420 куб. виробництво двигунів) з чудовими характеристиками та високою надійністю . Двигун RATO з повітряним охолодженням і чавунною гільзою циліндра легко запускається та гарантує знижений рівень шуму та вібрації , а також знижене споживання . Електрогенератор Genmac G6000E ATS є частиною серії Powersmart італійського виробника Genmac.
Генератор GENMAC G6000E ATS оснащений платою AVR , яка автоматично регулює напругу та частоту вихідного струму, мінімізуючи коливання через коливання навантаження, значно покращуючи продуктивність і термін служби обладнання.
Features
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Material | Метал |
| Вага | 88 |
| Розміри | 680 х 560 х 560 мм |
| Модель | G6000E ATS |
| Тип | Генератор бензиновий |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 5,5 кВт |
| Об'єм двигуна | 420 куб см |
| Об'єм паливного бака | 25 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Розетки | 1 x 16A; 1 x 32A |
| Час автономної роботи | 7,5 годин |
| Частота | 50 Гц |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: G0020
$1 794.50
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online