|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
GENMAC G6000E ATS - Генератор 6 кВт
Це версія з інтегрованою панеллю ATS електрогенератора GENMAC G6000E ATS, яка дозволяє автоматично запускати генератор у разі збою електроживлення. GENMAC G6000E ATS – це електрогенератор відомого італійського бренду GENMAC , який має вищу якість порівняно з напівпрофесійними генераторами, оснащений 4-тактним двигуном RATO потужністю 15 к. с. і об’ємом 420 куб. виробництво двигунів) з чудовими характеристиками та високою надійністю . Двигун RATO з повітряним охолодженням і чавунною гільзою циліндра легко запускається та гарантує знижений рівень шуму та вібрації , а також знижене споживання . Електрогенератор Genmac G6000E ATS є частиною серії Powersmart італійського виробника Genmac.
Генератор GENMAC G6000E ATS оснащений платою AVR , яка автоматично регулює напругу та частоту вихідного струму, мінімізуючи коливання через коливання навантаження, значно покращуючи продуктивність і термін служби обладнання.
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Вага | 88 |
| Розміри | 680 х 560 х 560 мм |
| Модель | G6000E ATS |
| Тип | Генератор бензиновий |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 5,5 кВт |
| Об'єм двигуна | 420 куб см |
| Об'єм паливного бака | 25 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Розетки | 1 x 16A; 1 x 32A |
| Час автономної роботи | 7,5 годин |
| Частота | 50 Гц |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Генератор бензиновий Genmac G6000E ATS 6 кВт G0020
Немає в наявності
Артикул: G0020
78 958.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб