|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Бензиновий генератор Hyundai 4-х тактний однофазний 5.5KW (номінальна потужність). Ручний запуск. Стабілізатор напруги AVR. Використовується для надзвичайних ситуацій, освітлення та хобі. 100% мідна обмотка генератора забезпечує довговічність і надійність. Оснащений розеткою 16А, плюс розеткою 32А, лампою перевантаження, лампою низького рівня масла, аналоговим вольтметром, розеткою 12В. Посилена антикорозійна колісна рама (колеса в комплекті).
Features
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Material | Метал |
| Вага | 75 |
| Розміри | 720 x 550 x 610 мм |
| Модель | 65012 |
| Тип | Генератор бензиновий |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 5,5 кВт |
| Об'єм двигуна | 389 куб см |
| Об'єм паливного бака | 25 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Розетки | 1 x 16A; 1 x 32A |
| Час автономної роботи | 8 годин |
| Частота | 50 Гц |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: G0014
$1 143.64
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online