|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Бензиновий генератор Hyundai 4-тактний однофазний 3.8KW (номінальна потужність). Електричний старт. Стабілізатор напруги AVR. Автоматичний пусковий пристрій АВР. Використовується для надзвичайних ситуацій, освітлення та хобі. 100% мідна обмотка генератора забезпечує довговічність і надійність. Оснащений подвійною розеткою на 16 А, індикатором перевантаження, індикатором низького рівня масла, аналоговим вольтметром, розеткою 12 В. Посилена антикорозійна колісна рама (колеса в комплекті).
Features
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Material | Метал |
| Вага | 59 |
| Розміри | 610 х 480 х 510 мм |
| Модель | 65016 |
| Тип | Генератор бензиновий |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3,8 кВт |
| Об'єм двигуна | 212 куб см |
| Об'єм паливного бака | 18 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Розетки | 2 x 16A |
| Час автономної роботи | 11 годин |
| Частота | 50 Гц |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: G0023
$1 345.45
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online