|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Бензиновий генератор Hyundai 4-тактний однофазний 3.8KW (номінальна потужність). Електричний старт. Стабілізатор напруги AVR. Автоматичний пусковий пристрій АВР. Використовується для надзвичайних ситуацій, освітлення та хобі. 100% мідна обмотка генератора забезпечує довговічність і надійність. Оснащений подвійною розеткою на 16 А, індикатором перевантаження, індикатором низького рівня масла, аналоговим вольтметром, розеткою 12 В. Посилена антикорозійна колісна рама (колеса в комплекті).
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Вага | 59 |
| Розміри | 610 х 480 х 510 мм |
| Модель | 65016 |
| Тип | Генератор бензиновий |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3,8 кВт |
| Об'єм двигуна | 212 куб см |
| Об'єм паливного бака | 18 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Розетки | 2 x 16A |
| Час автономної роботи | 11 годин |
| Частота | 50 Гц |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Генератор бензиновий Hyundai Dynamic (електричний старт) 65016 4 кВт G0023
Немає в наявності
Артикул: G0023
59 200.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб