|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Генератор потужністю 2600 Вт з дистанційним керуванням, електростартером, візком/ходовими колесами та можливістю паралельного підключення. Придбавши паралельну коробку, ви можете підключитися до відповідного генератора і отримати більше ват. Ця модель має електричний запуск, її можна запустити дистанційно за допомогою 2 бездротових пультів дистанційного керування та легко транспортувати на вбудованому візку.
Features
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Material | Пластик |
| Вага | 29 |
| Розміри | 500 x 320 x 400 мм |
| Модель | EMINENT 2600 WATT |
| Тип | Генератор інверторний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2,3 кВт |
| Об'єм паливного бака | 7 літрів |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Розетки | 2 x 230 В і 1 x 12 В |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: G0043
$613.61
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online