|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Генератор потужністю 2600 Вт з дистанційним керуванням, електростартером, візком/ходовими колесами та можливістю паралельного підключення. Придбавши паралельну коробку, ви можете підключитися до відповідного генератора і отримати більше ват. Ця модель має електричний запуск, її можна запустити дистанційно за допомогою 2 бездротових пультів дистанційного керування та легко транспортувати на вбудованому візку.
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 29 |
| Розміри | 500 x 320 x 400 мм |
| Модель | EMINENT 2600 WATT |
| Тип | Генератор інверторний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2,3 кВт |
| Об'єм паливного бака | 7 літрів |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Розетки | 2 x 230 В і 1 x 12 В |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Генератор інверторний Eminent 2,6 кВт G0043
Немає в наявності
Артикул: G0043
26 999.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб