|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Топова модель з дистанційним керуванням, електростартером, візком/колесами. Крім того, ця модель підготовлена до паралельної коробки, що дає можливість підключити відповідний генератор. Завдяки візку вам не доведеться носити генератор із собою. За допомогою 2 пультів дистанційного керування ви також можете запустити генератор дистанційно.
Features
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Material | Пластик |
| Вага | 33 |
| Розміри | 595 х 320 х 515 мм |
| Модель | EMINENT 3300 WATT |
| Тип | Генератор інверторний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3,1 кВт |
| Об'єм паливного бака | 7 літрів |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Розетки | 2 x 230 В і 1 x 12 В |
| Час автономної роботи | 5 годин |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: G0044
$545.43
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online