|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Топова модель з дистанційним керуванням, електростартером, візком/колесами. Крім того, ця модель підготовлена до паралельної коробки, що дає можливість підключити відповідний генератор. Завдяки візку вам не доведеться носити генератор із собою. За допомогою 2 пультів дистанційного керування ви також можете запустити генератор дистанційно.
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 33 |
| Розміри | 595 х 320 х 515 мм |
| Модель | EMINENT 3300 WATT |
| Тип | Генератор інверторний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3,1 кВт |
| Об'єм паливного бака | 7 літрів |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Розетки | 2 x 230 В і 1 x 12 В |
| Час автономної роботи | 5 годин |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Генератор інверторний Eminent 3,3 кВт G0044
Немає в наявності
Артикул: G0044
23 999.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб