|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Потужний цифровий генератор з електрозапуском. Ця модель має найдовший час роботи в класі - 7 годин і має 2 розетки на 230 вольт, а також класичну розетку на 12 вольт. Ця модель також оснащена колесами, 2 з яких мають гальма та підйомні ручки з обох кінців. Поставляється з кабелем 12 вольт, масляним щупом і 2 ключами для запуску.
Features
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Material | Пластик |
| Вага | 58 |
| Розміри | 635 x 488 x 536 мм |
| Модель | EMINENT DIGITAL 4000 |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3,6 кВт |
| Об'єм паливного бака | 13 літрів |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Розетки | 2 x 230 В і 1 x 12 В |
| Час автономної роботи | 7 годин |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: G0045
$749.98
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online