|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Потужний цифровий генератор з електрозапуском. Ця модель має найдовший час роботи в класі - 7 годин і має 2 розетки на 230 вольт, а також класичну розетку на 12 вольт. Ця модель також оснащена колесами, 2 з яких мають гальма та підйомні ручки з обох кінців. Поставляється з кабелем 12 вольт, масляним щупом і 2 ключами для запуску.
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 58 |
| Розміри | 635 x 488 x 536 мм |
| Модель | EMINENT DIGITAL 4000 |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3,6 кВт |
| Об'єм паливного бака | 13 літрів |
| Рівень шуму | 60 дБ |
| Розетки | 2 x 230 В і 1 x 12 В |
| Час автономної роботи | 7 годин |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Генератор інверторний Eminent 4 кВт G0045
Немає в наявності
Артикул: G0045
32 999.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб