|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Інверторні генератори німецького бренду Könner & Söhnen - це зручне портативне джерело електроенергії. Подвійне перетворення електроенергії забезпечує максимальну стабільну частоту 50 Гц і напругу 230 В, що ідеально підходить для надійної роботи чутливої і точної електроніки, комп'ютерів, електронних вимірювальних приладів, медичного обладнання, котлів. Цей генератор також стане незамінним помічником під час риболовлі, пікніка та походу.
Features
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Material | Метал |
| Вага | 68 |
| Розміри | 600 x 510 x 600 мм |
| Модель | KS8100iEG |
| Тип | Генератор інверторний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 7,2 кВт |
| Об'єм двигуна | 459 куб см |
| Об'єм паливного бака | 20 літрів |
| Паливо | Газ/Бензин |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Розетки | 1 x Schuko 230V, 1 x CEE 230V 32A; USB: 5В/1А, 5В/2,1А |
| Час автономної роботи | 7 годин |
| Частота | 50 Гц |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: G0035
$1 284.07
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online