|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Інверторні генератори німецького бренду Könner & Söhnen - це зручне портативне джерело електроенергії. Подвійне перетворення електроенергії забезпечує максимальну стабільну частоту 50 Гц і напругу 230 В, що ідеально підходить для надійної роботи чутливої і точної електроніки, комп'ютерів, електронних вимірювальних приладів, медичного обладнання, котлів. Цей генератор також стане незамінним помічником під час риболовлі, пікніка та походу.
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Вага | 68 |
| Розміри | 600 x 510 x 600 мм |
| Модель | KS8100iEG |
| Тип | Генератор інверторний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 7,2 кВт |
| Об'єм двигуна | 459 куб см |
| Об'єм паливного бака | 20 літрів |
| Паливо | Газ/Бензин |
| Рівень шуму | 95 дБ |
| Розетки | 1 x Schuko 230V, 1 x CEE 230V 32A; USB: 5В/1А, 5В/2,1А |
| Час автономної роботи | 7 годин |
| Частота | 50 Гц |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Генератор інверторний гібридний Könner & Söhnen KS8100iEG 8 кВт G0035
Немає в наявності
Артикул: G0035
56 499.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб