|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
LTF ISB3500-SE - це безшумний інверторний генератор струму 58 дБ (A) , зручний і універсальний завдяки системі коліс і телескопічній ручці, які роблять цей генератор простим у транспортуванні та економічним . Завдяки своїй практичності LTF ISB3500-SE є незамінним союзником у важкодоступних місцях, де відсутня електрика, або як аварійний генератор для вашого будинку. Цей інверторний генератор пропонує зручну систему пуску віддачі , дуже безпечну разом з електричною . На панелі керування є порт USB для заряджання невеликих електронних пристроїв , на які впливають коливання струму, завдяки передовій технології інвертора, яка забезпечує стабільну та чисту енергію . Генератор забезпечує однофазну мережеву напругу через USB-порт і 2x16A / 230V , DC 12V у постійному струмі (DC), завдяки двигуну об’ємом 223 куб.см з бензобаком 10 л . Здатний генерувати 3,8 кВт максимальної потужності при номінальній генерованій потужності 3,5 кВт .
Features
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Material | Пластик |
| Вага | 45 |
| Розміри | 660 х 560 х 650 мм |
| Модель | ISB3500-SE |
| Тип | Генератор інверторний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 3,5 кВт |
| Об'єм двигуна | 223 куб см |
| Об'єм паливного бака | 10 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 58 дБ |
| Розетки | 1 x USB, 2 x 16A / 230V, 1 x DC 12V |
| Час автономної роботи | 8,5 годин |
| Частота | 50 Гц |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: G0017
$1 450.57
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online