|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Інверторний генератор із чистою синусоїдальною хвилею 2100 Вт Здатність чистої синусоїдальної хвилі означає, що цей генератор здатний запускати на ньому ваше чутливе обладнання, як-от ноутбуки та інше комп’ютерне обладнання. Також підходить для пральних машин із цифровим програмуванням, які не можуть працювати на неінверторних генераторах без пошкоджень. Генератор оснащений колесами та телескопічною ручкою для полегшення транспортування, а також може зберігатися в задній частині транспортного засобу завдяки унікальній паливній системі. Ви можете дистанційно контролювати витрату палива, завантажувати та навіть вимикати генератор, якщо завантажити додаток Gen-Mate Wi-Fi для смартфона
Features
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Material | Пластик |
| Вага | 24 |
| Розміри | 530 x 320 x 430 мм |
| Модель | 2000SE |
| Тип | Генератор інверторний |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1,8 кВт |
| Об'єм двигуна | 79 куб см |
| Об'єм паливного бака | 4,2 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Розетки | 2 x USB, 2 x 7,8A / 230V, 1 x DC 12V |
| Час автономної роботи | 3,5 годин |
| Частота | 50 Гц |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: G0027
$363.61
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online