|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Інверторний генератор із чистою синусоїдальною хвилею 2100 Вт Здатність чистої синусоїдальної хвилі означає, що цей генератор здатний запускати на ньому ваше чутливе обладнання, як-от ноутбуки та інше комп’ютерне обладнання. Також підходить для пральних машин із цифровим програмуванням, які не можуть працювати на неінверторних генераторах без пошкоджень. Генератор оснащений колесами та телескопічною ручкою для полегшення транспортування, а також може зберігатися в задній частині транспортного засобу завдяки унікальній паливній системі. Ви можете дистанційно контролювати витрату палива, завантажувати та навіть вимикати генератор, якщо завантажити додаток Gen-Mate Wi-Fi для смартфона
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 24 |
| Розміри | 530 x 320 x 430 мм |
| Модель | 2000SE |
| Тип | Генератор інверторний |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1,8 кВт |
| Об'єм двигуна | 79 куб см |
| Об'єм паливного бака | 4,2 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 92 дБ |
| Розетки | 2 x USB, 2 x 7,8A / 230V, 1 x DC 12V |
| Час автономної роботи | 3,5 годин |
| Частота | 50 Гц |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Генератор інверторний Nielsen SE2000I PULL START 2,1 кВт G0027
Немає в наявності
Артикул: G0027
15 999.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб