|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Якісний цифровий генератор, чистих синусоїдальних генераторів від Kipor. Якщо у вас вдома вимикається електрика, IG 2000 підійде для резервного живлення вашого холодильника та морозильника, а також для забезпечення центрального опалення та матиме трохи запасу для освітлення. Вам потрібно визначити, як ви підключитесь до свого майна у разі відключення електроенергії. Єдиним рекомендованим методом є ручний перемикач, встановлений зареєстрованим електриком. Таким чином будинок може бути ізольований від національної електромережі під час відключення електроенергії, що дозволяє безпечно використовувати генератор. Коли подачу електроенергії буде відновлено, просто поверніться до національної мережі, вимкніть і збережіть генератор. Характеристики: • Максимальна потужність: 2000 Вт • Номінальна потужність: 1800 Вт • Номінальна напруга: 230В • Номінальна частота: 50 Гц • Ємність паливного баку: 4,4 л • Рівень шуму: 64-69dBa на відстані 7 метрів • Вихід зарядки: 12V 5A
Features
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Material | Пластик |
| Вага | 22 |
| Розміри | 530 x 290 x 430 мм |
| Модель | IG2000 |
| Тип | Генератор інверторний |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1,8 кВт |
| Об'єм двигуна | 113 куб см |
| Об'єм паливного бака | 4,4 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Розетки | 1 x USB, 2 x 16A / 230V, 1 x DC 12V |
| Час автономної роботи | 5 годин |
| Частота | 50 Гц |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: G0024
$477.27
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online