|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Якісний цифровий генератор, чистих синусоїдальних генераторів від Kipor. Якщо у вас вдома вимикається електрика, IG 2000 підійде для резервного живлення вашого холодильника та морозильника, а також для забезпечення центрального опалення та матиме трохи запасу для освітлення. Вам потрібно визначити, як ви підключитесь до свого майна у разі відключення електроенергії. Єдиним рекомендованим методом є ручний перемикач, встановлений зареєстрованим електриком. Таким чином будинок може бути ізольований від національної електромережі під час відключення електроенергії, що дозволяє безпечно використовувати генератор. Коли подачу електроенергії буде відновлено, просто поверніться до національної мережі, вимкніть і збережіть генератор. Характеристики: • Максимальна потужність: 2000 Вт • Номінальна потужність: 1800 Вт • Номінальна напруга: 230В • Номінальна частота: 50 Гц • Ємність паливного баку: 4,4 л • Рівень шуму: 64-69dBa на відстані 7 метрів • Вихід зарядки: 12V 5A
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 22 |
| Розміри | 530 x 290 x 430 мм |
| Модель | IG2000 |
| Тип | Генератор інверторний |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 1,8 кВт |
| Об'єм двигуна | 113 куб см |
| Об'єм паливного бака | 4,4 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 69 дБ |
| Розетки | 1 x USB, 2 x 16A / 230V, 1 x DC 12V |
| Час автономної роботи | 5 годин |
| Частота | 50 Гц |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Генератор інверторний Spark IG2000 2 кВт G0024
Немає в наявності
Артикул: G0024
21 000.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб