|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Серія генераторів KIPOR Digital 'Sinemaster' пропонує неперевершені технології, якість і переваги для споживачів у галузі. IG2600 "Spark" використовує інверторну технологію для отримання чистої синусоїдальної хвилі на виході змінного струму. Інверторний блок регулює напругу і частоту. Ви можете покластися на генератор для безпечної роботи всього електронного обладнання, включаючи прилади та інструменти, керовані мікропроцесором. Це найбільша модель у лінійці валіз, яка забезпечить вам максимальну постійну потужність 2100 Вт. Він також поставляється в стандартній комплектації з розеткою для паралельного підключення, яка дозволить вам з’єднати разом два або більше паралельно налаштованих генераторів Kipor. Ця функція дозволить вам з’єднати разом навіть невідповідні генератори, що ідеально підходить, якщо ви хочете використовувати пристрої з високим навантаженням, які потрібні лише час від часу. Ця функція також ідеально підходить для автомобільних спортивних додатків, дозволяючи вам живити невеликі комп'ютери.
Features
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Material | Пластик |
| Вага | 20 |
| Розміри | 500 x 320 x 400 мм |
| Модель | IG2600 |
| Тип | Генератор інверторний |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2,1 кВт |
| Об'єм паливного бака | 5 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Розетки | 1 x USB, 2 x 16A / 230V, 1 x DC 12V |
| Час автономної роботи | 6 годин |
| Частота | 50 Гц |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: G0025
$409.07
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online