|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Серія генераторів KIPOR Digital 'Sinemaster' пропонує неперевершені технології, якість і переваги для споживачів у галузі. IG2600 "Spark" використовує інверторну технологію для отримання чистої синусоїдальної хвилі на виході змінного струму. Інверторний блок регулює напругу і частоту. Ви можете покластися на генератор для безпечної роботи всього електронного обладнання, включаючи прилади та інструменти, керовані мікропроцесором. Це найбільша модель у лінійці валіз, яка забезпечить вам максимальну постійну потужність 2100 Вт. Він також поставляється в стандартній комплектації з розеткою для паралельного підключення, яка дозволить вам з’єднати разом два або більше паралельно налаштованих генераторів Kipor. Ця функція дозволить вам з’єднати разом навіть невідповідні генератори, що ідеально підходить, якщо ви хочете використовувати пристрої з високим навантаженням, які потрібні лише час від часу. Ця функція також ідеально підходить для автомобільних спортивних додатків, дозволяючи вам живити невеликі комп'ютери.
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 20 |
| Розміри | 500 x 320 x 400 мм |
| Модель | IG2600 |
| Тип | Генератор інверторний |
| Кількість фаз | Однофазний |
| Номінальна напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 2,1 кВт |
| Об'єм паливного бака | 5 літрів |
| Паливо | Бензин |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Розетки | 1 x USB, 2 x 16A / 230V, 1 x DC 12V |
| Час автономної роботи | 6 годин |
| Частота | 50 Гц |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Генератор інверторний Spark IG2600 2,4 кВт G0025
Немає в наявності
Артикул: G0025
17 999.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб