|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Кліматична навісна шафа даної серії застосовується для установки обладнання в форматі 19" і забезпечення його роботи в екстремальних умовах. Модель має суцільнозварну конструкцію корпусу, а також змінні двері. Оптимальні для роботи електронних компонентів температурні умови автоматично підтримуються за допомогою обдування вентилятором, нагрівального елементу і термостата. як утеплювач між подвійними стінками шафи використовується мінеральна вата. Кабелі вводяться при за допомогою герметичних вводів, розташованих внизу шафи. Для захисту від крадіжок і неконтрольованого доступу в корпус вбудований сувальдний замок з триточковим замиканням. Максимально допустиме статичне навантаження становить 100 кг.
Features
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Вага | 84,5 кг |
| Висота | 816 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Кабельні вводи | d=32*8 |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип виконання шафи | настінне |
| Ширина | 660 мм |
| Макс. стат. навантаження | 100 кг |
| Кут відкриття дверей | 120° |
| Вид утеплювача | Мінеральна вата |
| Кількість вентиляторів | 1 |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: 10672649
Price upon request
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online