|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Кліматична навісна шафа даної серії застосовується для установки обладнання в форматі 19" і забезпечення його роботи в екстремальних умовах. Модель має суцільнозварну конструкцію корпусу, а також змінні двері. Оптимальні для роботи електронних компонентів температурні умови автоматично підтримуються за допомогою обдування вентилятором, нагрівального елементу і термостата. як утеплювач між подвійними стінками шафи використовується мінеральна вата. Кабелі вводяться при за допомогою герметичних вводів, розташованих внизу шафи. Для захисту від крадіжок і неконтрольованого доступу в корпус вбудований сувальдний замок з триточковим замиканням. Максимально допустиме статичне навантаження становить 100 кг.
Характеристики
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Вага | 84,5 кг |
| Висота | 816 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Кабельні вводи | d=32*8 |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип виконання шафи | настінне |
| Ширина | 660 мм |
| Макс. стат. навантаження | 100 кг |
| Кут відкриття дверей | 120° |
| Вид утеплювача | Мінеральна вата |
| Кількість вентиляторів | 1 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Кліматична шафа ШКК-12U 10672649
Немає в наявності
Артикул: 10672649
Ціну уточнюйте
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб