|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Підлогові телекомунікаційні шафи розроблені для установки і забезпечення безвідмовної роботи телекомунікаційного обладнання в умовах зовнішнього монтажу. Вироби мають ступінь захисту IP54 по ГОСТ 14254-96 (МЕК 529-89). Стабільний мікроклімат всередині боксу забезпечується продуманими системами підігріву і вентилювання повітря з протипиловими фільтрами. Для збереження тепла простір між подвійними стінками шафи заповнене мінеральною ватою. У комплектацію також включена електрична розподільча панель і юнітовие стійки. Злом і розкрадання електроніки запобігає суцільнозварний конструкцією, замком і датчиком, що сигналізує про відкриття дверей.
Features
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Вага | 244 кг |
| Висота | 1700 мм |
| Глибина | 860 мм |
| Кабельні вводи | Лючок |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип виконання шафи | підлогове |
| Ширина | 715 мм |
| Макс. стат. навантаження | 1000 кг |
| Кут відкриття дверей | 120° |
| Вид утеплювача | Мінеральна вата |
| Кількість вентиляторів | 4 |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: 10672647
Price upon request
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online