|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Підлогові телекомунікаційні шафи розроблені для установки і забезпечення безвідмовної роботи телекомунікаційного обладнання в умовах зовнішнього монтажу. Вироби мають ступінь захисту IP54 по ГОСТ 14254-96 (МЕК 529-89). Стабільний мікроклімат всередині боксу забезпечується продуманими системами підігріву і вентилювання повітря з протипиловими фільтрами. Для збереження тепла простір між подвійними стінками шафи заповнене мінеральною ватою. У комплектацію також включена електрична розподільча панель і юнітовие стійки. Злом і розкрадання електроніки запобігає суцільнозварний конструкцією, замком і датчиком, що сигналізує про відкриття дверей.
Характеристики
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Вага | 244 кг |
| Висота | 1700 мм |
| Глибина | 860 мм |
| Кабельні вводи | Лючок |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип виконання шафи | підлогове |
| Ширина | 715 мм |
| Макс. стат. навантаження | 1000 кг |
| Кут відкриття дверей | 120° |
| Вид утеплювача | Мінеральна вата |
| Кількість вентиляторів | 4 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Кліматична шафа ШКК-33U 10672647
Немає в наявності
Артикул: 10672647
Ціну уточнюйте
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб