|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Лінійка підлогових телекомунікаційних шаф забезпечує монтаж і стабільну експлуатацію телекомунікаційного, електротехнічного, кросового обладнання при зовнішній установці. Базова ступінь захисту по ГОСТ 14254-96 (МЕК 529-89) - IP54. Вбудована система вентиляції та підігріву із застосуванням протипилових фільтрів повітря забезпечує підтримку мікроклімату на стабільному рівні. Мінеральна вата, розташована між стінками шафи сприяє збереженню тепла. Безпека роботи забезпечується надійністю конструкції, датчиком відкриття дверей і замком, який перешкоджає несанкціонованому доступу.
Features
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Вага | 283 кг |
| Висота | 2100 мм |
| Глибина | 860 мм |
| Кабельні вводи | Лючок |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип виконання шафи | підлогове |
| Ширина | 715 мм |
| Макс. стат. навантаження | 1000 кг |
| Кут відкриття дверей | 120° |
| Вид утеплювача | Мінеральна вата |
| Кількість вентиляторів | 4 |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: 10672646
Price upon request
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online