|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Лінійка підлогових телекомунікаційних шаф забезпечує монтаж і стабільну експлуатацію телекомунікаційного, електротехнічного, кросового обладнання при зовнішній установці. Базова ступінь захисту по ГОСТ 14254-96 (МЕК 529-89) - IP54. Вбудована система вентиляції та підігріву із застосуванням протипилових фільтрів повітря забезпечує підтримку мікроклімату на стабільному рівні. Мінеральна вата, розташована між стінками шафи сприяє збереженню тепла. Безпека роботи забезпечується надійністю конструкції, датчиком відкриття дверей і замком, який перешкоджає несанкціонованому доступу.
Характеристики
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Вага | 283 кг |
| Висота | 2100 мм |
| Глибина | 860 мм |
| Кабельні вводи | Лючок |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Тип виконання шафи | підлогове |
| Ширина | 715 мм |
| Макс. стат. навантаження | 1000 кг |
| Кут відкриття дверей | 120° |
| Вид утеплювача | Мінеральна вата |
| Кількість вентиляторів | 4 |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Кліматична шафа ШКК-42U 10672646
Немає в наявності
Артикул: 10672646
Ціну уточнюйте
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб