|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Сучасні смартфон займають важливе місце в нашому повсякденному житті, але смартфон з розрядженим акумулятором великої ємності вимагає близько 3-4 годин до повної зарядки, іноді просто немає можливості так довго чекати. На зміну стандартним 5W зарядки, прийшли більш потужні зарядні пристрої потужністю 18W які здатні значно прискорити процес зарядки вашого iPhone. Не складно здогадатися, що ці пристрої скорочують час зарядки смартфона в кілька разів, але не всі гаджети підтримують технологію Qualcomm Quick Charge, гаджети без підтримки цієї технології будуть заряджатися в штатному режимі. Моделі iPhone підтримують швидку зарядку: iPhone 12 Pro Max
iPhone Pro 12
iPhone 12
iPhone 12 mini
iPhone 11 Pro Max
iPhone Pro 11
iPhone 11
iPhone XS Max
iPhone XS
iPhone XR
iPhone X
iPhone 8 Plus
iPhone 8
iPhone SE (2-го покоління)
Цей Адаптер не є оригіналом а кращої якості копія.
Features
| Stock | Out of stock |
|---|---|
| Brand | Apple |
| Модель | 18W |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Максимальний вихідний струм | 3 A |
| Швидка зарядка | Qi потужністю до 18 Вт |
| Кількість USB портів | 1 USB-C |
| Додаткові характеристики | Блок та кабель Type-C - Lighting |
| Вхідне підключення | Мережа |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: AKS286
$8.41
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online