|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Сучасні смартфон займають важливе місце в нашому повсякденному житті, але смартфон з розрядженим акумулятором великої ємності вимагає близько 3-4 годин до повної зарядки, іноді просто немає можливості так довго чекати. На зміну стандартним 5W зарядки, прийшли більш потужні зарядні пристрої потужністю 18W які здатні значно прискорити процес зарядки вашого iPhone. Не складно здогадатися, що ці пристрої скорочують час зарядки смартфона в кілька разів, але не всі гаджети підтримують технологію Qualcomm Quick Charge, гаджети без підтримки цієї технології будуть заряджатися в штатному режимі. Моделі iPhone підтримують швидку зарядку: iPhone 12 Pro Max
iPhone Pro 12
iPhone 12
iPhone 12 mini
iPhone 11 Pro Max
iPhone Pro 11
iPhone 11
iPhone XS Max
iPhone XS
iPhone XR
iPhone X
iPhone 8 Plus
iPhone 8
iPhone SE (2-го покоління)
Цей Адаптер не є оригіналом а кращої якості копія.
Характеристики
| Наявність | Немає в наявності |
|---|---|
| Бренд | Apple |
| Модель | 18W |
| Тип | Мережевий зарядний пристрій |
| Тип вихідного підключення | USB Type-C |
| Максимальний вихідний струм | 3 A |
| Швидка зарядка | Qi потужністю до 18 Вт |
| Кількість USB портів | 1 USB-C |
| Додаткові характеристики | Блок та кабель Type-C - Lighting |
| Вхідне підключення | Мережа |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Мережевий зарядний пристрій Apple USB Type-C 3 A White (18W) копія, без упаковки AKS286
Немає в наявності
Артикул: AKS286
370.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб