|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Шафа підлогового виконання серії СН - готове рішення по розміщенню активного і пасивного 19 "телекомунікаційного обладнання. Максимальна статичне навантаження становить 1000 кг, чого достатньо для більшості рішень побудови систем і вузлів. Ступінь захисту шафи від пилу і вологи - IP30. Устаткування кріпиться на монтажні стійки з кроком в 25 мм. Бічні стінки знімні і дозволяють отримати доступ до обладнання з 4-х сторін (при зборі шафи назад стінки фіксуються замками). На нижній і верхній стінках розташовані кабельні вводи, захищені заглушками (при бажанні можна встановити щітковий введення проти попадання пилу всередину). Дверцята зі скла дозволяє в будь-який момент оцінити працездатність системи. Шафа вентилюється природним шляхом, через перфоровані кишені у верхній і нижній частині корпусу. Для розміщення обладнання, якому буде потрібно додаткове охолодження, є можливість прикріпити блоки вентиляторів до нижньої і верхньої стінці шафи. Заземлення передбачено в стандартній комплектації.
Features
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Модель | С-24U-08-08-ДС-ПГ-1 |
| Висота | 1200 мм |
| Висота1 | 24 U |
| Глибина | 800 мм |
| Кабельні вводи | По два в основі і на даху |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Тип виконання шафи | підлогове |
| Тип дверей | скло |
| Ширина | 600 мм |
| Робоча висота | 1066 мм |
| Макс. стат. навантаження | 1000 кг |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Крок регулювання монтажних стійок | 25 мм |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: 10651543
$514.75
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online