|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Шафа підлогового виконання серії СН - готове рішення по розміщенню активного і пасивного 19 "телекомунікаційного обладнання. Максимальна статичне навантаження становить 1000 кг, чого достатньо для більшості рішень побудови систем і вузлів. Ступінь захисту шафи від пилу і вологи - IP30. Устаткування кріпиться на монтажні стійки з кроком в 25 мм. Бічні стінки знімні і дозволяють отримати доступ до обладнання з 4-х сторін (при зборі шафи назад стінки фіксуються замками). На нижній і верхній стінках розташовані кабельні вводи, захищені заглушками (при бажанні можна встановити щітковий введення проти попадання пилу всередину). Дверцята зі скла дозволяє в будь-який момент оцінити працездатність системи. Шафа вентилюється природним шляхом, через перфоровані кишені у верхній і нижній частині корпусу. Для розміщення обладнання, якому буде потрібно додаткове охолодження, є можливість прикріпити блоки вентиляторів до нижньої і верхньої стінці шафи. Заземлення передбачено в стандартній комплектації.
Характеристики
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Модель | С-24U-08-08-ДС-ПГ-1 |
| Висота | 1200 мм |
| Висота1 | 24 U |
| Глибина | 800 мм |
| Кабельні вводи | По два в основі і на даху |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Тип виконання шафи | підлогове |
| Тип дверей | скло |
| Ширина | 600 мм |
| Робоча висота | 1066 мм |
| Макс. стат. навантаження | 1000 кг |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Крок регулювання монтажних стійок | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Телекомунікаційна шафа С-24U-08-08-ДС-ПГ-1 10651543
Немає в наявності
Артикул: 10651543
22 649.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб