|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Підлоговий телекомунікаційний шафа серії С призначений для розміщення 19 '' активного мережного обладнання в офісних будівлях, ЦОД і промислових приміщеннях. Висота становить 42U, що дозволяє розміщувати достатню кількість обладнання граничної маси до 1000 кг. Усередині шафи знаходяться посилені стійки для зручного кріплення і регулювання по глибині різного мережевого обладнання. Для зручності монтажу бічні стінки можна зняти і монтувати з чотирьох сторін. Після закінчення монтажу стінки кріпляться за допомогою петель і фіксуються замком. Навантаження розподіляється по конструктиву шафи.
Features
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Модель | С-42U-06-06-ДС-ПГ-1 |
| Висота | 2000 мм |
| Висота1 | 42 U |
| Глибина | 600 мм |
| Кабельні вводи | По два в основі і на даху |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Тип виконання шафи | підлогове |
| Тип дверей | скло |
| Ширина | 600 мм |
| Робоча висота | 1866 мм |
| Макс. стат. навантаження | 1000 кг |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Крок регулювання монтажних стійок | 25 мм |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: 10672489
$567.25
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online