|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Підлоговий телекомунікаційний шафа серії С призначений для розміщення 19 '' активного мережного обладнання в офісних будівлях, ЦОД і промислових приміщеннях. Висота становить 42U, що дозволяє розміщувати достатню кількість обладнання граничної маси до 1000 кг. Усередині шафи знаходяться посилені стійки для зручного кріплення і регулювання по глибині різного мережевого обладнання. Для зручності монтажу бічні стінки можна зняти і монтувати з чотирьох сторін. Після закінчення монтажу стінки кріпляться за допомогою петель і фіксуються замком. Навантаження розподіляється по конструктиву шафи.
Характеристики
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Модель | С-42U-06-06-ДС-ПГ-1 |
| Висота | 2000 мм |
| Висота1 | 42 U |
| Глибина | 600 мм |
| Кабельні вводи | По два в основі і на даху |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Тип виконання шафи | підлогове |
| Тип дверей | скло |
| Ширина | 600 мм |
| Робоча висота | 1866 мм |
| Макс. стат. навантаження | 1000 кг |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Крок регулювання монтажних стійок | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Телекомунікаційна шафа С-42U-06-06-ДС-ПГ-1 10672489
Немає в наявності
Артикул: 10672489
24 959.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб