|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Телекомунікаційна підлогова шафа серії С є готовим рішенням по розміщенню 19 "активного мережного обладнання в офісних будівлях, ЦОД і промислових приміщеннях. Практичний дизайн і висота 42U дозволяє вирішувати будь-які завдання по розміщенню обладнання граничної маси до 1000 кг. Ступінь захисту шафи - IP30. Усередині шафи знаходяться посилені стійки для зручного кріплення і регулювання по глибині різного мережевого обладнання. Для зручності розміщення все панелі шафи знімаються, що дозволяє виробляти монтаж з 4-х сторін. Навантаження розподіляється по конструктиву шафи. Дана модель створена таким чином, що вентиляція обладнання відбувається природним шляхом, через перфоровані кишені у верхній і нижній частині корпусу, а також через двері. Для розміщення обладнання, яке вимагає додаткове охолодження передбачена можливість кріплення в верхню або нижню стінку.
Features
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Модель | С-42U-06-10-ДС-ПГ-1 |
| Висота | 2000 мм |
| Висота1 | 42 U |
| Глибина | 1000 мм |
| Кабельні вводи | По два в основі і на даху |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Тип виконання шафи | підлогове |
| Тип дверей | скло |
| Ширина | 600 мм |
| Робоча висота | 1866 мм |
| Макс. стат. навантаження | 1000 кг |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Крок регулювання монтажних стійок | 25 мм |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: 10672454
$699.86
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online