|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
Телекомунікаційна підлогова шафа серії С є готовим рішенням по розміщенню 19 "активного мережного обладнання в офісних будівлях, ЦОД і промислових приміщеннях. Практичний дизайн і висота 42U дозволяє вирішувати будь-які завдання по розміщенню обладнання граничної маси до 1000 кг. Ступінь захисту шафи - IP30. Усередині шафи знаходяться посилені стійки для зручного кріплення і регулювання по глибині різного мережевого обладнання. Для зручності розміщення все панелі шафи знімаються, що дозволяє виробляти монтаж з 4-х сторін. Навантаження розподіляється по конструктиву шафи. Дана модель створена таким чином, що вентиляція обладнання відбувається природним шляхом, через перфоровані кишені у верхній і нижній частині корпусу, а також через двері. Для розміщення обладнання, яке вимагає додаткове охолодження передбачена можливість кріплення в верхню або нижню стінку.
Характеристики
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Модель | С-42U-06-10-ДС-ПГ-1 |
| Висота | 2000 мм |
| Висота1 | 42 U |
| Глибина | 1000 мм |
| Кабельні вводи | По два в основі і на даху |
| Ступінь захисту | IP30 |
| Тип виконання шафи | підлогове |
| Тип дверей | скло |
| Ширина | 600 мм |
| Робоча висота | 1866 мм |
| Макс. стат. навантаження | 1000 кг |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Крок регулювання монтажних стійок | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Телекомунікаційна шафа С-42U-06-10-ДС-ПГ-1 10672454
Немає в наявності
Артикул: 10672454
30 794.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб