|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
ШАФА НАСТІННА IPCOM СН-9U-06-06-ДП-1-7035 телекомунікаційна навісна шафа серії СН є готовим рішенням по розміщенню 19 "оптичного та електротехнічного обладнання в офісних будівлях і промислових приміщеннях. Практичний дизайн і висота 9U дозволяє розміщувати достатню кількість обладнання граничної маси до 120 кг.
Features
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Модель | СН-9U-06-06-ДП-1 |
| Висота | 480 мм |
| Висота1 | 9 U |
| Глибина | 600 мм |
| Кабельні вводи | На верхній і нижній стінках |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Тип виконання шафи | настінне |
| Тип дверей | перфорація |
| Ширина | 600 мм |
| Робоча висота | 400 мм |
| Макс. стат. навантаження | 120 кг |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Крок регулювання монтажних стійок | 25 мм |
A new review or comment
Share
Share
Share
Out of stock
SKU: 10663022
$125.66
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online