|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Опис
ШАФА НАСТІННА IPCOM СН-9U-06-06-ДП-1-7035 телекомунікаційна навісна шафа серії СН є готовим рішенням по розміщенню 19 "оптичного та електротехнічного обладнання в офісних будівлях і промислових приміщеннях. Практичний дизайн і висота 9U дозволяє розміщувати достатню кількість обладнання граничної маси до 120 кг.
Характеристики
| Колір | Світло-сірий (RAL 7035) |
|---|---|
| Модель | СН-9U-06-06-ДП-1 |
| Висота | 480 мм |
| Висота1 | 9 U |
| Глибина | 600 мм |
| Кабельні вводи | На верхній і нижній стінках |
| Ступінь захисту | IP21 |
| Тип виконання шафи | настінне |
| Тип дверей | перфорація |
| Ширина | 600 мм |
| Робоча висота | 400 мм |
| Макс. стат. навантаження | 120 кг |
| Кут відкриття дверей | 180° |
| Крок регулювання монтажних стійок | 25 мм |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Телекомунікаційна шафа СН-9U-06-06-ДП-1 10663022
Немає в наявності
Артикул: 10663022
5 529.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань




— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж або готівкою в нашому магазині
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб