|
Quantity
|
Total
|
||
|
|
|||
Description
Портативна електростанція Gendome Home 3000 — ваше надійне джерело енергії вдома, на дачі або в поїздках. Акумулятор ємністю 3072 Вт·год забезпечує постійну потужність до 3000 Вт і пікову до 6000 Вт, справляючись із побутовою технікою, електроінструментами та енергоємними пристроями. Заряджайте станцію від мережі, сонячних панелей або вітрогенераторів до 1500 Вт — це ідеальне рішення для автономної й альтернативної енергетики. LiFePO4 батарея EV-grade витримує до 2500 циклів до 80% ємності та до 6500 циклів до 50%, гарантуючи довгий термін експлуатації та безпеку. Керування через Gendome App: моніторинг у реальному часі, настроювання графіків заряджання, інтеграція з Amazon Alexa і Google Assistant, оновлення прошивки OTA. Home 3000 обладнана AC-розетками до 3000 Вт, USB-C до 140 Вт, USB-A, бездротовою зарядкою і DC-роз'ємами — під'єднуйте все: від ґаджетів до електроінструментів.
Features
| Brand | Gendome |
|---|---|
| Гарантія | 6 міс. |
| Material | Метал |
| Колір | Чорний, сірий |
| Вага | 38 кг |
| Модель | Home 3000 |
| Тип акумулятору | LiFePO4 літій-залізо |
| Спосіб зарядки | Розетка змінного струму 110-300 В |
| Системи керування | Bluetooth, Світлодіодний екран та мобільний додаток |
| Максимальна потужність заряджання, Вт | 6000 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 3000 |
| Ємність, Вт-год | 3072 |
| Вихід змінного струму | 4 розетки типу Schuko, 2 Type-C, 4 USB A, Автомобільна розетка,Бездротова зарядка |
| Вихід автомобільної зарядки | 1 шт 12 В 10 А |
| Вихід USB-C | 2 шт 5/9/12/15/20 В 5 А, 100 Вт макс |
| Вихід USB-A | 4 шт |
| "Payment of parts" from PrivatBank | Выкл |
A new review or comment
Out of stock
SKU: GH3000
$1 111.36
$1 389.20
Notify me when back in stock
Sign in to
add the product to the waiting list
add the product to the waiting list
— Store Pickup – Free of charge from our physical location.
— Nova Poshta (Across Ukraine) – According to the carrier's standard rates.
— Pay for your order upon receipt at the carrier's branch.
— Credit/Debit Card Online