Огляд нетбука HP EliteBook 820 g1
Корпус
Дизайн лінійка HP EliteBook 820 заснованиа на вигнутих формах і стриманих кольорах, перш за все чорних та сріблястих. Цей дизайн виглядає так само добре як на 820 G1, так і на 850 G1. Всі моделі лінійки пройшли успішне тестування на відповідність з військовим стандартом США MIL-STD-810. EliteBook майже повністю виготовлений з магнію, дає приблизно на 30 відсотків меншу вагу в порівнянні з пластиком. Проте, його не можна назвати ультралегким, вага ноутбука 1,5 кілограма, це пов'язано з дуже неслабкою конфігурацією. У будь-якому випадку шасі забезпечує відмінну продуктивність з точки зору жорсткості і стабільності і навіть витримує сильний тиск. Два масивних металевих шарніра утримують екран та зводять будь-яке коливання кришки до мінімуму. Габарити корпусу 21 x 310 x 215 мілеметрів.
Порти
В ході перегляду портів HP прибрали кілька застарілих інтерфейсів, таких як слот ExpressCard. Крім того, всі інтерфейси були переміщені на обидві сторони корпусу. Тепер для використання є три порти USB 3.0, два роз'єми для підключення дисплея (VGA і DisplayPort), комбінований аудіо роз'єм і мережевий Gbit LAN.
Зліва: порт для замка Кенсінгтона, VGA, USB 3.0, SmartCard reader. Справа: комбінований роз'єм для підключення навушників і мікрофон, DisplayPort, 2x USB 3.0, Gbit LAN, слот для док-станції, роз'єм підключення живлення і SD Card reader.
Комунікація
Виробник встановлює модулі Wi-Fi Wireless-N 7260 від Intel. Хоча ця модель і позиціонується як "середня", вона підтримує стандарти підключення до мережі 802.11 a/b/g/n. Швидкість передачі до 300 Мбіт/с може досягатися завдяки технології з двома потоками (2x2). На додаток до Wi-Fi і Bluetooth 4.0 EliteBook 820 комплектується мобільним широкосмуговим модемом (HP hs 3110), який дозволяє підключатися через UMTS / HSPA +. Вставляти SIM-карту трохи незручно, оскільки вона повинна бути вставлена в слот під батареєю.
Пристрої введення
EliteBook 820 G1 використовує клавіатуру chiclet таку ж, як і у старшого брата 850 G1, але жертвує одним рядом функціональних клавіш (Scroll, Pos1, End і т. Д.) для економії простору. Але як і раніше доступні важливі подібності, такі як захист від бризок води і двохрівнева підсвітка, а розмір клавіш 14 x 14 міліметрів не змінений. Для набору тексту клавіатура все також зручна з чітким зворотнім зв'язком. Тачпад відносно невеликий (85 x 46 міліметрів). Хороші властивості ковзання і висока точність майже роблять його повноцінною заміною миші. Різні жести з кількома дотиками з трьома пальцями також полегшують звичайне використання. Альтернативою є так званий Pointstick.
Дисплей
Розширення 1366x768 пікселів (125 dpi) більш-менш прийнятні на 12,5-дюймовому екрані. Працювати з великими таблицями буде некомфортно, але HP може комплектуватися IPS матрицею з максимальною яскравістю 375 кд / м². Максимальна яскравість TN дисплея 211 кд / м². HP вибрала базовим екран TN від AU Optronics з назвою AUO206C. На жаль, він не може видати по-справжньому насичений чорний (0,63 кд / м² при максимальній яскравості), що призводить до скромного коефіцієнту контрастності всього 363: 1. Однак цей момент не настільки значний для бізнес-пристрою, як для мультимедійного ноутбука . Якість зображення виразно достатньо для офісних завдань. А користувачам більш вимогливим до екрану краще звернути уваги на IPS матрицю.
Комплектація
Обмеження невеликого 12-дюймового шасі вимагає використання енергоефективних ULV-процесорів, заснованих на архітектурі Haswell від Intel. Залежно від конфігурації HP встановлює різні процесори Core i3 і Core i5; моделі преміум-класу навіть підтримують Core i7-4600U. Його базова швидкість 2,1 ГГц може бути збільшена до 3,3 ГГц в Turbo Boost (2 ядра: 2,9 ГГц). Intel будувала чіп для HP 820 G1 на архетектури процесорів з 22-нанометровим техпроцесу, і його специфікація має TDP всього 15 Вт (включаючи чіпсет). Інтегрована HD Graphics 4400 виконує всі графічні завдання. Максимальний об'єм оперативної пам'яті 16 гігабайт, двома модулями по 8 гігабайт.