Огляд ноутбука Lenovo ThinkPad T460
Lenovo T460 ноутбук бізнес класу, при створенні якого не ставили за мету розповісти про статус його господаря та привернути на себе якомога більше уваги. При розробці та оформленні корпуса не використовувались метали, а сам корпус не має безліч вигнутих ліній. T460 це ноутбук для тих хто цінує функціональність і практичність, а не хоче виділитися з натовпу.
Схожі Lenovo ThinkPad 14" в наявності:
Корпус
Практично весь корпус виконаний у фірмовому чорному кольорі компанії Lenovo, тільки петлі ноутбука пофарбовані в сріблястий колір. Габарити ноутбука 339 на 232,5 мм, в товщину ноутбук 21 мм при вазі без зарядного пристрою 1,73 кг. Варто звернути увагу, що вага даної моделі може бути і більшою в залежності від наявності дискретної графіки, сенсорного дисплея і ємності акумуляторів. Максимальна вага досягає 1,94 кг. Акумуляторів в цій моделі може бути два, що позитивно позначається на часі роботи ноутбука без підключення до мережі, можна сміливо розраховувати на 6 годин роботи при повному завантаженні процесора.
Порти
Lenovo T460 володіє всіма необхідними для роботи роз'ємами. Передня і задня грань залишилися абсолютно порожніми. Навіть індикатор заряду батареї був винесений на кришку ноутбука. На лівій грані розташований роз'єм живлення, два USB 3.0, решітка відведення теплого повітря, mini-DisplayPort, слот для Smartcard. На правій грані суміщений роз'єм для аудіо, SIM слот і SD card слот, USB 3.0, Ethernet, HDMI, отвір для замку кенсігтона.
Комунікація
Встановлений Intel Dual Band Wireless-AC 8260 (2x2 = максимальна швидкість передачі даних 867 Мбіт / с). Також Bluetooth версії 4.1. Також додатково Lenovo T460 може доукомплектувати UMTS / LTE модемом.
Пристрої введення
На щастя, Lenovo нічого не змінила в фірмовій клавіатурі, яка є унікальною для серії ThinkPad T, L і E (з невеликими відмінностями). Кожна клавіша позначається білими літерами, які добре контрастують з не ковзаючим матовим чорним покриттям. Хід клавіш довгий і чіткий з відмінним зворотним зв'язком. При наборі тексту клавіші практично не шумлять, між клавішний інтервал комфортний. Дизайн - данина поваги постійним шанувальникам ThinkPad; новачкам потрібно буде час на звикання до цієї клавіатурі. Положення клавіш FN і CRTL було замінено інженерами, але це може бути змінено в BIOS. Як плюс даної моделі можна виділити наявність підсвітки.
На перший погляд дещо дивно виглядає тачпад, який зобов'язаний своїм зовнішнім виглядом трьом кнопокам, вбудованим над ним. А над ними в свою чергу розміщений незмінний атрибут епохи IBM - TrackPoint . Сам тачпад невеликий з злегка шорсткою поверхнею, і характеризується бездоганними властивостями ковзання, завжди швидко і точно реагує на дотики і жести.
Дисплей
На ноутбуці встановлений 14 дюймовий IPS дисплей з роздільною здатністю сторін 1366 на 768 або 1920 на 1080 пікселів. Максимальна яскравість ноутбука 230 канделл на метр квадратний. Екран матовий з антибліковим покриттям. При попаданні на монітор прямих сонячних променів відблиски на матриці будуть мінімальні, але яскравості може не вистачати. Дана матриця швидше за все не підійде для постійної роботи з графікою з підвищеним вимогам до перенесення кольорів монітора.
Комплектація
Ноутбук укомплектовується процесорами Intel шостого покоління, починаючи c Intel Core i5-6300U закінчуючи Intel Core i7-6600U. За графіку в свою чергу відповідає інтегроване графічне ядро Intel HD Graphics 520 або NVIDIA GeForce 940MX. Даної конфігурації більше, ніж досить для офісних завдань з середнім і навіть більш високого рівня.