Огляд ноутбука HP ProBook 650 G2
Корпус
В конструції ProBook 650 G2 в основному використовується пластик. Кришка дисплея і нижня сторона базового блоку виконані в вугільному чорному кольорі, а верхня частина бази і її рамка - сріблясті. Логотип HP прикрашає центр верхньої сторони кришки.
Обидві петлі, які дозволяють відкривати дисплей на 180 градусів, надійно утримують панель в потрібному положенні. Кришку ноутбука легко і зручно відкривати однією рукою.
Нижня частина HP ProBook 650 G2 виконана не так як завжди. Ви не побачите зсувної експрес-кришки для швидкого доступу "під капот" ноутбука. Це звичайно незручно з одного боку, але є і полюси - корпус вийшов більш тонким і жорстким.
Порівняння розмірів
Всі 15,6-дюймові ноутбуки приблизно однакового розміру, оскільки їх ширина, глибина і висота відрізняються всього на кілька міліметрів. ProBook 650 G2 - це легкий 15-ти дюймовий ноутбук з якісним корпусом. Наш оглядовий зразок важить 2,3 кг. Таким чином, він дещо легше, ніж Lenovo ThinkPad L560 (2,4 кг). Для порівняння, найлегші аналогічні пристрої важать 2,1 кг.
Порти
ProBook 650 G2 має різноманітні інтерфейси; HP навіть пропонує 9-контактний інтерфейс RS-232 в якості опції. Більшість портів розташовані праворуч, де вони можуть швидко стати тісними через кількість портів і їх близькості. USB Type-C, DisplayPort, 2 порти USB 3.0 і інтерфейс Ethernet знаходяться поруч. Таким чином, може статися так, що один з сусідніх портів заблокований при використанні великих USB-накопичувачів. Слот для SIM-карти також знаходиться праворуч. Наш оглядовий зразок оснащений модемом LTE.
Ноутбук також поставляється з датчиком відбитків пальців, зчитувачем смарт-карт і оптичним приводом. Функції безпеки є необов'язковими і можуть не включатися в інші конфігурації пристрою.




Зв'язок
Ноутбук HP пропонує різні варіанти для спілкування з зовнішнім світом. ProBook 650 G2 оснащений двохдіапазонним модулем Intel AC-8260 для основних бездротових підключень. Теоретична загальна швидкість передачі становить 867 Мбіт/с при використанні 802.11ac 2x2. Тест показує, що комунікаційний модуль в нашому пристрої досягає швидкості прийому 605 Мбіт/с і швидкості передачі 377 Мбіт/с. Пряме порівняння з HP ProBook 640 G2 доводить, що продуктивність приблизно однакова. Крім того, наш оглядовий зразок оснащений модемом LTE. Також можливе підключення через порт Ethernet.
Дисплей
У HP встановлений матовий TN 15,6-дюймовий екран з роздільною з 1920x1080 пікселів.
Пряме порівняння з конкурентами показує, що ProBook 650 G2 не поступається таким ноутбукам як Dell Latitude 15 E5570. В порівнянні з попередньою моделлю ProBook 650 G1 він покращився, хоча і незначно.
Операційна система
Покупець може вибрати між Windows 7, Windows 8.1 і Windows 10. 64-розрядної версії Windows 10 Professional основна версія для цього ноутбука.
Технічне обслуговування
Нижня частина базового блоку легко знімається
Незважаючи на відсутність люка для технічного огляду, обслуговування або заміна окремих компонентів досить прості. Вся нижня сторона повинна бути відкрита для доступу до внутрішніх модулів, таким як жорсткий диск, вентилятор або оперативна пам'ять. Пластикова кришка легко знімається після відкручування всіх гвинтів. Всі компоненти зручні для доступу. Проте, слід зазначити, що перед зняттям жорсткого диска, треба знімати акумулятор.
Клавіатура
HP встановила захищену від бризок води клавіатуру - HP Premium. У більшості випадків клавіатура ноутбука HP 650 G2 була з підсвіткою.
Тачпад
Тачпад в ProBook 650 G2 розташований нижче пробілу в основі корпусу. Пристрій введення має площу поверхні 10,4х5,9см і опущений на один міліметр відносно робочої поверїні. Його поверхня гладка і дозволяє пальцю плавно ковзати по ньому. Поверхня ковзання дещо менша, ніж у інших сенсорних панелей MultiTouch. Тачпад має маленьку білу точку в лівому верхньому кутку. Подвійне торкання відключає сенсорну панель і обидві клавіші. Подвійне натискання знову - активує сенсорну панель. Маленька точка стає помаранчевою коли сенсорна панель відключена.
Обидві клавіші введення мають достатній розмір, вони тихі, в роботі і їх майже не чути.