Огляд першого Lenovo X1 Carbon G1
Ультрабуки Lenovo x1 g3 у нас на сайті:
Корпус
На відміну від корпусу з магнієвого сплаву, вуглеволокно показало себе більш пружним, при натисканні не спостерігається пригинання кришки навіть в центрі. Розмір корпусу 18,85 х 331 х 226 мм.
Порти підключення
За рахунок зменшення ширини ультрабука, а також вузького профілю в передній частині довелося пожертвувати деякими роз'ємами. У Lenovo X1 Carbon відсутній роз'єм RJ45 для підключення до мережі, а з портів підключення зовнішнього монітора тільки mini DisplayPort. Але для ультрабука у якого одна з основних задач забезпечити легкість в транспортуванні, це не можна назвати великим мінусом. Всі функціональні роз'єми розташовані на правій і лівій грані ультрабука. Тільки слот під SIM карту було винесено на задню частину Lenovo X1 Carbon. На лівій грані розташовані: Порт підключення адаптера живлення, 1 x USB 2.0, Фізичний перемикач активності WiFi. На правій грані: 4-в-1 кардрідер, 3.5 мм суміщений роз'єм мікрофона, mini DisplayPort, 1 x USB 3.0, роз'єм для замка Кенсінгтона.
Комунікація
Відсутність RJ45 компенсовано широким асортиментом бездротових варіантів підключення для підключення до локальної мережі передбачений бездротової адаптер Intel Centrino 62055 (2x2) з вбудованою функцією WiDi (бездротова передача контенту з мобільного пристрою на телевізор) і підтримкою Bluetooth 4.0. А для роботи в 3G мережах мобільного передачі даних передбачений широкосмуговим модуль Ericsson H5321gw.
Клавіатура
Клавіатура Chiclet AccuType з підсвічуванням (28,5 х 11,25 см) залишилася практично незмінною. за винятком однієї суттєвої різниці: тепер базова клавіатура поєднана з верхньою кришкою ноутбука. Щоб отримати доступ до нутрощів ноутбука буде потрібно зняти всю лицеву панель, а не просто саму клавіатуру. Верхній ряд функціональних клавіш рознесений трохи по-іншому, хоча і не є істотною зміною в цілому. Кнопка живлення і гучності, які раніше були розташовані поруч з клавіатурним блоком тепер знаходяться в їх більш стандартизованих місцях, безпосередньо над клавіатурою. Набір тексту такий же комфортний як і на звичайних клавіатурах Chiclet AccuType. Відстань між клавішами комфортне при наборі тексту не трапляються натискання сусідніх клавіш.
Тачпад
Lenovo не поскупилися на площу поверхні сенсорної панелі, виділивши під неї 10,0 х 6,25 см. Він також тепер повністю плоский, без текстурованих опуклостей, які присутні на інших ThinkPad. Жести з прокрутки і декількома дотиками є плавними і чуйними без будь-яких помітних проблем їх набагато легше використовувати через додаткової площини. З іншого боку, зворотний зв'язок від натискання здається твердою, але неглибокою. Lenovo TrackPoint, звичайно ж, є так само функціональний, як і тачпад для тих, і розрахований на людей, які вважаюьть його кращим за тачпад.
Дисплей
Lenovo оснастила ультрабук екраном з роздільною здатністю 1600x900 пікселів. Яскравість екрану складає 280 кд м2. Це досить високий показник, щоб забезпечити комфортну роботу як в офісі, так і за його межами. Кути огляду є стандартними для TN матриці. Спотворення кольору більш очевидно по вертикалі, ніж по горизонталі. Це не повинно бути серйозною проблемою, так як шарнір здатний відкриватися на 180 градусів і може допускати прямий кут огляду в незалежності від рівня очей.
Комплектація
На ринок були випущені три модифікації Lenovo X1 Carbon першого покоління з 1,6 ГГц Core i5-3317U, 1,8 ГГц i5-3427U або 2,0 ГГц i7-3667U, всі з яких є 22-нм ULV-процесорами, розрахованими на 17 Вт TDP. Максимальний об'єм оперативної пам'яті 8 гігабайт. Оперативна пам'ять розпаяна по платі на заводі, і подальше її збільшення неможливо.