|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Антивандальна шафа БК-550-З-2-2U призначена для вирішення завдань з розміщення мережевих пристроїв в громадських місцях із загрозою крадіжки. Надійна сталева конструкція захистить від розкрадання та псування обладнання. Пристроєм передбачена можливість прикручування стійки для регулювання телекомунікаційного обладнання по висоті. Грати для вентиляції сприяють нормальному охолодженню електронних компонентів. Завдяки невеликим габаритним розмірам інсталяція в важкодоступних місцях не викличе труднощів. Виріб не розрахований для використання зовні приміщень. Допустиме статичне навантаження на ящик – до 60 кг.
Характеристики
| Матеріал | Метал |
|---|---|
| Вага | 10,1 кг |
| Модель | БК-550-з-2-2U К-4551 |
| Висота | 500 мм |
| Висота1 | 2 U |
| Глибина | 150 мм |
| Кабельні вводи | 8 отв. ∅ 22мм |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип виконання шафи | Суцільнозварний |
| Тип дверей | На петлях |
| Тип замка | Сувальдний |
| Ширина | 550 мм |
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Антивандальний ящик БК-550-з-2-2U К-4551 20872665
Немає в наявності
Артикул: 20872665
1 860.00 грн
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт щоб
додати товар до списку очікувань
додати товар до списку очікувань
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб