|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Опис | BMW I8 LIFT |
| Мотори |
|
| Акумулятор | 12V4,5Ah |
| Дистанційне керування |
|
| Колеса |
|
| Швидкість/Швидкість |
|
| Світло |
|
| Обладнання | |
| Музика |
|
| Індикатор живлення | Так |
| Сидіння |
|
| Почати | Кнопка |
| Відчиніть двері |
|
| Технічні характеристики | |
| Розмір |
|
| Вага нетто | 13,1 кг, |
| Розмір упаковки | 116 x 59 x 31 см, |
| Вага брутто | 16 кг, |
| Максимальна ємність | 30 кг, |
| Допуск | 7 см, |
| Що включає | |
| Інструкція + монтажний набір, | |
| Зарядний пристрій із індикатором зарядного пристрою | |
| Обкладинка | |
| Mini Jack Cabel |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб