|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Опис | Lamborghini SIAN |
| Мотори |
|
| Акумулятор | 24 В/9 Аг, |
| Дистанційне керування |
|
| Колеса |
|
| Підвіска | Задній, |
| Швидкість/Швидкість |
|
| Світло |
|
| Додає | В автомобілі є місце для батьків і висувні підніжки. |
| Обладнання | |
| Музика |
|
| Індикатор живлення | Так |
| Почати | Одна кнопка Почати зі звуками, |
| Сидіння |
|
| Відчиніть двері | Так, |
| Технічні характеристики | |
| Розмір |
|
| Вага нетто | 32 кг, |
| Розмір упаковки | 144x75x38 см |
| Вага брутто | 38,5 кг, |
| Максимальна ємність | 50 кг, |
| Допуск | 8 см, |
| Що включено | |
| Посібник + монтажний набір, | |
| Зарядний пристрій з підсвічуванням, | |
| Кабель MiniJack | |
| Пульт дистанційного керування. | |
| Обкладинка. |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб