|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Опис | Raptor Drifter 4x4 |
| Мотори |
|
| Акумулятор | 12 В/10 Аг |
| Колеса |
|
| Підвіска |
|
| Швидкість/Швидкість |
|
| Світло |
|
| Обладнання | |
| Музика |
|
| Індикатор живлення | Так |
| Почати | Старт однією кнопкою |
| Сидіння |
|
| Стовбур | Багажник в запасному колесі |
| Відчиніть двері | Так |
| Ручка для транспортування | Задня транспортна ручка |
| Технічні характеристики | |
| Розмір |
|
| Вага нетто | 23 кг, |
| Розмір упаковки | 109 x 77 x 44 см, |
| Вага брутто | 27 кг, |
| Максимальна ємність | 30 кг, |
| Допуск | 23 см, |
| Що включає | |
| Інструкція +монтажний комплект, | |
| Обкладинка |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб