|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Опис | Raptor Drifter |
| Мотори |
|
| Акумулятор | 2x6/10Ah |
| Колеса |
|
| Швидкість/Швидкість |
|
| Світло |
|
| Обладнання | |
| Музика |
|
| Індикатор живлення | Так |
| Почати | Старт однією кнопкою |
| Сидіння |
|
| Технічні характеристики | |
| Розмір |
|
| Вага нетто | 18 кг, |
| Розмір упаковки | 116 x 61 x 38 см, |
| Вага брутто | 22,5 кг, |
| Максимальна ємність | 30 кг, |
| Допуск | 15 см, |
| Що включає | |
| Інструкція + монтажний комплект, | |
| Обкладинка | |
| Кабель MiniJack | |
| Зарядний пристрій |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб