|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Опис | Toyota Hilux |
| Мотори |
|
| 2 режими - керування 4 або 2 двигунами (перемикач), | |
| Акумулятор | 12 В/14 Аг, |
| ПДУ |
|
| Колеса |
|
| Підвіска | Задній/передній |
| Швидкість/швидкість |
|
| Світло |
|
| Обладнання | |
| Музика |
|
| Індикатор живлення | Так, |
| Почати | Початок ключа, |
| Сидіння |
|
| Стовбур |
|
| Відчиніть двері | Так, |
| Ручка для транспортування | Задня транспортна ручка, |
| Технічні характеристики | |
| Розмір |
|
| Вага нетто | 31 кг, |
| Розмір упаковки | 139 x 76 x 52 см, |
| Вага брутто | 37 кг, |
| Максимальна місткість | 50 кг, |
| Допуск | 23 см, |
| Що включає | |
| Інструкція + монтажний набір, | |
| Зарядний пристрій | |
| Обкладинка, | |
| Кабель MiniJack, | |
| ПДУ |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб