|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Опис | Пожежна машина |
| Мотори |
|
| Акумулятор | 12V/10Ah (знімний), |
| Пульт дистанційного керування |
|
| Колеса |
|
| Передачі/Швидкість |
|
| Підвіски | Перед, |
| Світло |
|
| обладнання | |
| музика |
|
| Індикатор живлення | Так |
| Сидіння |
|
| Пуск | Кнопка зі звуками, |
| Відкрити двері | Так+замок двері |
| Ручка для транспортування |
|
| Додаткове обладнання |
|
| Технічні характеристики | |
| Розмір |
|
| Вага нетто | 21 кг, |
| Розмір упаковки | 116,5 x 56,5 x 47,5 см, |
| Вага брутто | 26,5 кг, |
| Максимальна вантажопідйомність | 30 кг, |
| Кліренс | 10 см, |
| Що входить | |
| Інструкція + Набір для кріплення, | |
| Зарядний пристрій | |
| Міні-джек Кабель, | |
| Чохол | |
| Набір пожежників, | |
| Пульт дистанційного керування, |
| Наявність | В наявності |
|---|
Новий відгук або коментар
Поширити у соцмережах
Поширити
Поширити
Автомобільна пожежно-рятувальна служба PA.SX1818.CR
В наявності
Артикул: PA.SX1818.CR
13 020.00 грн
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб