|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Опис | Bentley Bentayga |
| Мотори |
|
| Акумулятор | 2x 6V7Ah |
| Дистанційне керування |
|
| Колеса |
|
| Швидкість/Швидкість |
|
| Підвіски |
|
| Світло |
|
| Обладнання | |
| Музика |
|
| Індикатор живлення | Так |
| Сидіння |
|
| Відчиніть двері | Так |
| Технічні характеристики | |
| Розмір |
|
| Вага нетто | 19 кг, |
| Розмір упаковки | 126 x 65 x 46 см, |
| Вага брутто | 24,5 кг, |
| Максимальна ємність | 30 кг, |
| Допуск | 11 см, |
| Що включає | |
| Інструкція + монтажний комплект, | |
| Charger with charging light | |
| Кабель з міні-джеком, | |
| Обкладинка | |
| USB-накопичувач |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб