|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
| Опис | Jeep All Terrain |
| Мотори |
|
| Акумулятор | 12V7Ah |
| Дистанційне керування |
|
| Колеса |
|
| Швидкість/Швидкість |
|
| Підвіски |
|
| Світло |
|
| Обладнання | |
| Музика |
|
| Індикатор живлення | Так |
| Сидіння |
|
| Почати | Кнопка |
| Відчиніть двері |
|
| Ручка для транспортування | Задня транспортна ручка |
| Технічні характеристики | |
| Розмір |
|
| Вага нетто | 26,5 кг, |
| Розмір упаковки | 121 x 82 x 39 см, |
| Вага брутто | 31,3 кг, |
| Максимальна ємність | 35 кг, |
| Допуск | 22 см, |
| Що включає | |
| Інструкція + монтажний комплект, | |
| Зарядний пристрій 12В/1000мА | |
| Кабель з міні-джеком, | |
| Обкладинка |
— С
— «Новою поштою» по Україні — за тарифами перевізника.
— Накладний платіж (оплата при отриманні, не діє на товари під замовлення)
— Карткою онлайн
— Безготівковий розрахунок для фізичних та юридичних осіб